Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Panasonic NiCd 4,8V 700mAh 4xAA staaf met S01 aansluiting
Geschikt voor: Ridi, SEC
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 4,8V |
| Capaciteit | 0,7Ah |
| Merk | Panasonic |
| Gewicht | 0.092 |
| Technologie | NiCD |
| Formaat | AA |
| Diameter | 14,5 mm |
| Hoogte | 193 mm |
| Aansluiting | S01 |
| Aantal cellen | 4 |
| Armatuur | Ridi/SEC |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
