Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
NiCd 3,6V 2200mAh 3x1/2D HT side by side met S11 aansluiting
Toepassing: Universele en VanLien noodverlichting armaturen
Van Lien Batterij set 3D2.0/HT
Fabrikantnummer: 11190011V
TU nummer: 2107852
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 3,6V |
| Capaciteit | 2,2Ah |
| LxBxH | 197x34,2x35mm |
| Merk | Huismerk |
| Gewicht | 0.220 |
| Technologie | NiCD |
| Formaat | 1/2 D |
| Aansluiting | S11 - Faston 4,8mm |
| Aantal cellen | 3 |
| Armatuur | Universeel |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
