Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Wordt vervolgd
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 2,4V |
| Capaciteit | 2,1Ah |
| Merk | Sanyo/FDK |
| Gewicht | 0.09 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | A |
| Diameter | 17 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Aansluiting | S11 - Faston 4,8mm |
| Aantal cellen | 2 |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
