Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
NiMH 4,8V 850mAh 4xAAA HT staaf met S01 aansluiting
Geschikt voor: Ridi, SEC, Hertek, ND223
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 4,8V |
| Capaciteit | 0,85Ah |
| Merk | Huismerk |
| Gewicht | 0.04 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | AAA |
| Diameter | 10,5 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Aansluiting | S01 |
| Aantal cellen | 4 |
| Armatuur | Ridi/SEC |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
