Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
NiMH 4,8V 4000mAh 4xC HT staaf met S01 aansluiting
Geschikt voor: Ridi, SEC, Hertek, Ex-LUX 2xTL18W, Ex-LUX 2xTL36W, Ex-LUX 2xTL58W, NZA031
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 4,8V |
| Capaciteit | 4Ah |
| Merk | Huismerk |
| Gewicht | 0.3 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | C |
| Diameter | 26,2 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Aansluiting | S01 |
| Aantal cellen | 4 |
| Armatuur | Ridi/SEC |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
