Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
NiMH 4,8V 1300mAh 4xAA VT staaf met S19 aansluiting
Geschikt voor: Beghelli
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 4,8V |
| Capaciteit | 1,15Ah |
| Merk | Huismerk |
| Gewicht | 0.092 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | AA |
| Diameter | 14,5 mm |
| Hoogte | 193 mm |
| Aansluiting | S19 |
| Aantal cellen | 4 |
| Armatuur | Beghelli |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
