Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Arts Energy (Saft) NiMH 4,8V 1150mAh 4xAA VHT staaf met S04 aansluiting
Geschikt voor: Blessing, Cooper menvier, Famostar, Masterlux, Tm technology 3L2ST, VIP180PRO, VIP180PROi
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 4,8V |
| Capaciteit | 1,3Ah |
| Merk | Arts Energy (Saft) |
| Gewicht | 0.092 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | AA |
| Diameter | 14,2 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Aansluiting | S04 |
| Aantal cellen | 4 |
| Armatuur | Blessing |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
