Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
NiCd 7,2V 2500mAh 6xC HT staaf met S02 aansluiting
Geschikt voor: Philips
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 7,2V |
| Capaciteit | 2,5Ah |
| Merk | Huismerk |
| Gewicht | 0.45 |
| Technologie | NiCD |
| Formaat | C |
| Diameter | 26,2 mm |
| Hoogte | 315 mm |
| Aansluiting | S02 |
| Aantal cellen | 6 |
| Armatuur | Philips |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
