Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
NiCd 6V 4000mAh 5xD HT staaf met S06 aansluiting
Geschikt voor: Ecolight
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 6V |
| Capaciteit | 4Ah |
| Merk | Huismerk |
| Gewicht | 0.68 |
| Technologie | NiCD |
| Formaat | D |
| Diameter | 34,2 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Aansluiting | S06 |
| Aantal cellen | 5 |
| Armatuur | Ecolight |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
