Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Li-Ion 3,7V 2600mAh 1x18650 protected met S04 aansluiting
Geschikt voor: Blessing, EATON, GUIDELED, EURO X LED AT
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 3,7V |
| Capaciteit | 2,6Ah |
| Merk | Xcell |
| Gewicht | 0.048 |
| Technologie | Lithium-Ion |
| Formaat | 18650 |
| Diameter | 18 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Aansluiting | S04 |
| Aantal cellen | 1 |
| Armatuur | Blessing |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Staat gelijk aan
1 gevonden onderdelen voor dit product:
- 40071353666
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
