Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Wordt vervolgd
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 1,2V |
| Capaciteit | 1,9Ah |
| Merk | Panasonic |
| Gewicht | 0.029 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | AA |
| Diameter | 14,5 mm |
| Hoogte | 50,5 mm |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
