Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Wordt vervolgd
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 3V |
| Capaciteit | 1,5Ah |
| Merk | Energizer |
| Gewicht | 0.0165 |
| Technologie | Lithium-Mangan |
| Formaat | 2/3 A |
| Diameter | 17 mm |
| Hoogte | 34,5 mm |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
