Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Arts Energy (Saft) NiMH 6V 1150mAh 5xAA VHT staaf met S05 aansluiting
Geschikt voor: Hertek
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 6V |
| Capaciteit | 1,15Ah |
| Merk | Arts Energy (Saft) |
| Gewicht | 0.19 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | AA |
| Diameter | 14,2 mm |
| Hoogte | 235 mm |
| Aansluiting | S05 |
| Aantal cellen | 5 |
| Armatuur | Hertek |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
