Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Arts Energy (Saft) NiMH 3,6V 2000mAh 3xCs VHT staaf met S02 aansluiting
Geschikt voor: Philips
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 3,6V |
| Capaciteit | 2Ah |
| Merk | Arts Energy (Saft) |
| Gewicht | 0.135 |
| Technologie | NiMH |
| Formaat | Cs |
| Diameter | 23 mm |
| Hoogte | 126 mm |
| Aansluiting | S02 |
| Aantal cellen | 3 |
| Armatuur | Philips |
| Uitvoering | High Temperature |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
