Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Wordt vervolgd
| Specificaties | |
|---|---|
| Voltage | 1,5V |
| Capaciteit | 1,2Ah |
| Merk | Energizer |
| Gewicht | 0.008 |
| Technologie | Lithium |
| Formaat | AAA |
| Diameter | 10,5 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
