Beschrijving
Specificaties
Beoordelingen
Wordt vervolgd
| Specificaties | |
|---|---|
| Levertijd | Levertijd 2-3 weken |
| Voltage | 3V |
| Capaciteit | 0,22Ah |
| Merk | Maxell |
| Gewicht | 0.003 |
| Technologie | Lithium |
| Diameter | 20 mm |
| Hoogte | 3,2 mm |
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
